2017-05-16 – 06-03

 

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ paroda

„Nupiešk man avį“

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ paroda

 

„Prašau... Nupiešk man avį!“ Kartu su šia citata iš „Mažojo princo“ kviečiame prisidėti prie Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ organizuojamo labdaros projekto. Paramos projekto tikslas – surinkti lėšas daugiafunkcinio tyrimų kambario įrengimui Santariškių klinikų vaikų neurologijos skyriuje.
                      Arkos galerijoje, balkonėlio erdvėje rasite Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ darbus. Piešiniuose atsispindi vaikų svajonės, džiaugsmai ir išradingumas.  Darbuose gausu saulės spindulių, kasdien matomų daiktų bei augalų, tačiau jie vaikų akimis tampa stebuklingi.
                      „Džiaugiamės klubo vaikais, kurie aktyviai prisideda prie projekto bei dalinasi savo darbeliais dėl gražaus tikslo. Organizuojant tokias iniciatyvas pagrindinis tikslas yra skatinti dalintis ir suprasti pagalbos kitiems svarbą“, – sako klubo direktorė Elvyra Vidžiūnaitė.

Apie Vilniaus vaikų ir jaunimo klubą „Šatrija“
Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – neformaliojo ugdymo įstaiga, siūlanti įvairias veiklas vaikams,  jaunimui ir suaugusiems. Mokslo metais vaikai kviečiami lankyti įvairius būrelius ir užsiėmimus. O vasarą gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose stovyklose, projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje. Kasmet su klubo veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

Apie Vaikų ligoninės paramos fondą
Fondo tikslas – remti ir prisidėti prie Vaikų ligoninės gerinimo. Skatinti visuomenę tiesiogiai ir netiesiogiai prisidėti prie vaikų gydymo, teikti pagalbą vaikams, sergantiems retomis, sunkiai gydomomis ligomis.

Paroda vyksta LDS „Arkos“galerijos edukacijos projekto „Menas užaugti“ rėmuose.